MIEDZYWODZIE

Kolejne wieści od Andrzeja Ptaka dot. Międzywodzia:
No, już dobrze, nie poganiajcie (bo tracę oddech – jak śpiewała, chyba, Kora). Czemu się tak niecierpliwicie? Międzywodzie nadejdzie i TAK! Jak ktoś zapomniał to już 8 Września tego roku! A tu telefony, wstępne rezerwacje, a gdzie uiszczać i kiedy, a ten, czy tamten, będzie, a jaki numer konta? Itd., itd. No niech będzie.
Ryzyk – fizyk! (nie Rydzyk, ani nie żaden naukowiec) Mając na uwadze tradycyjne nastawienie do posłów (absolutnie nie utożsamiać z parlamentarzystami, bo Ci przynoszą wyłącznie dobre wieści. Pewnie ze strachu), których skracano o głowę, gdy wieści były nie po myśli Adresata – donoszę: Bum, bum, bum, bum………Bum, bum, bum, bum. Tu Rozgłośnia Radia Międzywodzie. Wzorem innej Rozgłośni z Wysp, podajemy informacje złe, czy dobre, ale prawdziwe:
1. Termin – jak wyżej, ale dopuszczalne są modyfikacje:
a. Niecierpliwi od czwartku 7 września
b. Nienasyceni do poniedziałku 11 września lub dłużej, ale w krzakach i o wyżywieniu na podstawie tego co upolują lub nazbierają w lesie. Telefon do Opieki Społecznej podamy na apelu w sobotę.
2. Cennik:
a. Podobno inflacja spada, ale nikt nie wie gdzie.
b. Piątek – niedziela 400.-
c. Sobota – niedziela 250.-
d. Sobota, lub niedziela 180.- (bez noclegu)
e. Dla niecierpliwych od czwartku dopłata 80.-
3. Zrzutka do kapelusza:
a. Koniecznie z dopiskiem „spotkanie towarzyskie w Międzywodziu”
b. Rachunek bankowy: 37 1050 1559 1000 0097 5878 5563 dzięki uprzejmości Irka Ossowskiego
c. Informacja mailem; kto, za jaki okres i ile osób, do Agnieszki Bartczak bartczak@ekb.szczecin.pl celem rezerwacji domków. Wpłacający mają uprzywilejowaną kolejkę w wyborze domków!
d. Info do Komendanta Jurka Kapicy jerzykapica55@gmail.com lub telefon 797 280 002
e. W załączeniu plan domków do obsadzenia z wyjątkiem numeru 29 bo to Recepcja i moje lokum na zapleczu!
f. Jagoda przyjmuje 4 osoby a Kampinos tylko 3 Jak ktoś dalej nie będzie czegoś wiedział, to ja już nic na to nie poradzę. Bum, bum, bum, bum.
P.S. Ponieważ wiadomo, że złe wieści rozchodzą się najszybciej, to liczę na potwierdzenie odbioru! Tych, którzy dowiedzieli się o Międzywodziu z plotek i nie dostali maila (wyłącznie z powodu nie bycia na listach dystrybucyjnych) a by zapałali chęcią bezpośredniego nasłuchu wiadomości, proszę o maila do dopisania. Adresy się zmieniają i musiałem, dzisiaj, trochę uaktualnić listy bo było kilkanaście zwrotek o braku dostarczenia.
Andrzej Ptak